Lihatööstus
Kalatööstus
Valmistoit
Pagaritööstus
Piimatööstus
Muu pakendav tööstus
Tehniline teenindus, hooldus, varuosad


Tehniline teenindus, hooldus, varuosad Trüki

Thomeko Eesti OÜ tehniline teenindus hoolitseb tööstusklientidele tarnitud seadmete funktsioneerimise eest. Meie eesmärk on tõsta klientide tootlikkust, pakkudes usaldusväärseid ja professionaalseid paigaldus-, hooldus-, töökorras hoidmise ja kasutuselevõtmise teenuseid. Thomeko Eesti OÜ tehniliste teenuste ja professionaalsete hooldusteenuste kasutamine tagab kliendile seadmete pika tööea, efektiivse ja muretu kasutuse.

Teenused tööstustele
Meie teenused katavad kogu toote eluea, seadme ostmisest alates paigalduse, planeerimise, kasutuselevõtu, koolituse, kasutuse, hoolduse, veaotsingu, varuosad ja tehnilise abi. Meie töötajad ja koostööpartnerid pakuvad klientidele just neile sobivaid lahendusi.

Paigaldusteenus
Paigaldusteenust osutavad vastava tööstusliku koolituse saanud paigaldajad, kes on kohal kokkulepitud ajal ja teostavad kokkulepitud töö.

Ennetavad hooldustööd
Tänu ennetavale hooldusele väheneb juhuslike rikete arv ja vähenevad ka hoolduskulud. Tähtajaliselt tehtav ennetav hooldus viiakse läbi just sellel ajahetkel, kui seadme koormus on kõige väiksem.

Hoolduslepingud
Antud teenus sisaldab ennetavat hooldusteenust ja rikkehooldust, seadme tööiga pikeneb, tootmisseisakute arv väheneb, investeeringu kasutegur tõuseb, selle kõige kaudu tõuseb meie klientide tootlikkus.

Konsultatsioon ja nõustamine
Meie koolitatud töötajad on võimelised teid nõustama. Võtke meiega ühendust!

Remondi- ja hooldustööd
Kiire ja professionaalne teenindus, remonttöödes kasutame ainult esindajate poolt aktsepteeritud originaalvaruosasid, töödele anname hooldus- ja varuosagarantii.

Koolitus
Paigaldamise ja kasutuselevõtu käigus pakume klientidele alati ka koolitust, meie esindajad organiseerivad nii tootmisalaseid kui hooldusalaseid koolitusi või panevad soovi korral kokku just teie vajadustele vastava paketi.

Kontaktandmed
RINGO NIPERNADI ja RAIDO KARJA
hooldusinsener
+372 56800 866 (Ringo); +372 53 053 844 (Raido)
E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud ; E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud  
Faks hooldus/varuosad +372 6800 875

Thomeko Eesti OÜ tehniline teenindus, hooldus ja varuosateenus töötab tööpäevadel kl. 9.00-17.00.

 
Uudised
20.01.2020
Veokitega ligipääs läbi Jälgimäe tee 12 23.07.2018
Täiendavad jõud hoolduses 23.07.2018
SACCARDO esindaja Eestis
Teated
29.05.2015
KAUBA VASTUVÕTT JA VÄLJASTAMINE